Co se aktuálně děje a co máme připraveno

Čipování psů Brno | cena za povinné čipování psa

Obrázek: 
Čipování psů Brno | Povinné čipování - veterina-seman.cz Brno
Text: 

Povinné čipování psů je zavedeno k 1. lednu 2020 na základě znění novely veterinárního zákona. Chovatelé psů jsou povinni nechat si od veterinárního lékaře pejska načipovat, nechat tedy provést povinné čipování psů, pokud jich chová člověk více. Navíc podle zmíněné novely veterinárního zákona platí, že očkování proti vzteklině bude platné pouze tehdy, pokud bude mít pes implantovaný čip; pokud tedy bude provedeno čipování psa s řádným zápisem o čipování v PET pase a nebo v očkovacím průkaze psa.

Je nutné, aby číslo mikročipu, kterým je pes očipován, bylo zaznamenáno v dokladu o očkování psa a navíc musí být mikročipem označena štěňátka nejpozději v období prvního očkování proti vzteklině. Mikročipem nemusí být označeni pejsci s jasně čitelným tetováním provedeným před 3. 7. 2011. Využijte čipování psů v Brně za výhodných podmínek a navíc s možností objednání mikročipu dle vlastního výběru chovatele.

Veterina Brno MVDr. Boris Seman zajišťuje cenově dostupné povinné čipování psů mikročipem ve městě Brno citlivě a bez dlouhého čekání

Čipování psů v Brně ve veterinární ordinaci Brno Líšeń - Vinohrady MVDr. Boris Seman realizujeme s veškerým ohledem na Vašeho čtyřnohého přítele s řádným zápisem čísla aplikovaného mikročipu do databáze Komory veterinárních lékařů České republiky. Standardně používáme nejmenší mikročipy, jaké jsou na trhu dostupné o velikosti 1,25mm x 7mm pokryté biopolymerem, jenž zabezpečuje bezproblémové přijetí organismem a snadnou fixaci mikročipu v podkoží pejska běžně bez komplikací.

Jaké mikročipy pro čipování psů používá Veterinář Brno MVDr. Boris Seman ?

Mikročipy jsou kompatibilní s normou ISO 11784/11785 FDX-B, balené sterilně v jednorázových aplikátorech o velikosti hrubší injekční jehly s jejichž pomocí se aplikují do podkoží na levé straně krku psa. Samozřejmou službou chovatelům je možnost objednání čipů jiných velikostí či od jiných výrobců, v rozdílné cenové hladině oproti standardním mikročipům užívaných pro povinné čipování psů v naší veterinární ordinaci Brno Vinohrady Líšeň.

U agresivnějších pejsků a nebo u pejsků z jiného důvodu obtížně fixovatelných při aplikaci mikročipu se mohou čipy aplikovat i do oblasti mezi lopatky.

Jaká je cena za povinné čipování psů ve Veterinární ordinaci Brno MVDr. Boris Seman ?

Povinné čipování psů ve Veterinární ordinaci Brno Líšeň Vinohrady MVDr. Boris Seman realizujeme za velmi výhodných finančních podmínek :

  • Povinné čipování dospělých psů a štěňat ..... 400,- Kč vč. DPH
  • Vystavení PET pasu ................................................... 260,- Kč vč. DPH

Vyvarujte se zbytečnému postihu a využijte výhodné nabídky čipování psů či štěňátek. Garancí chovatelům je výhodná cena za čipování psů a lidský přístup.

Pořadí: 
-1

RTG přímá digitalizace

Obrázek: 
RTG
Text: 

Nejnovější  technologie v RTG přímé digitalizaci

VETERINÁRNÍ POHOTOVOST BRNO TEL.: +420 777 478 007

Obrázek: 
Veterina Vinohrady Brno MVDr. Boris Seman
Text: 

Veterinární pohotovost zajišťujeme 365 dní v roce 7 dní v týdnu NONSTOP pro Brno a okolí na mobilním telefonním čísle 777 478 007. V případě, že máte podezření na vážné zdravotní komplikace způsobené jak již předcházejícím zdravotním stavem Vašeho zvířátka či se Vám přihodila nenadálá událost a Vaše zvíře je postiženo například autonehodou, pádem z výšky, pokousáním dalším jedincem či jiným neočekávaným způsobem - třeba polknutím nežádoucího předmětu, v žádném případě nás neváhejte kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Pamatujme, že podobně jako lidé, mají i zvířátka zdraví jen jedno a my, chovatelé, bychom pro jeho zachování měli učinit vše, co je v našich silách. 

Samostatná operační místnost

Obrázek: 
Samostatná operační místnost
Text: 

V rámci probíhající rekonstrukce veterinární ordinace byla zprovozněna samostatná prostorná operační místnost. 

Přijímáme platební karty

Obrázek: 
Přijímáme platby bankovními kartami
Text: 

Již od roku 2015 přijímáme platební karty pro Vaše pohodlí. : MASTERCARD, VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO, V PAY, JCB, DINERS CLUB A DISCOVER. Věříme, že Vám tento krok přišel vhod.

V  platebním terminálu umístěna jedna platební aplikace, která obsluhuje všechny transakce a obsahuje důležitá data pro realizaci plateb. V této aplikaci je mimo jiné definováno, jaké údaje se mají psát na účtenku, jakým SPDH číslem se terminál identifikuje při autorizaci a na jaký bankovní účet směřují platby.

S online platebním terminálem pro bezhotovostní platební styk je péče o Vašeho domácího mazlíčka pohodlnější.

Praktické háčky na vytahování klíšťat

Obrázek: 
Praktický vytahovač klíšťat nejen pro psy a kočky
Text: 

Trápí Vaše zvířátko klíště a nachází se na citlivém místě ? Je obtížné jej odstranit ? S praktickým háčkem na vytahování klíšťat půjde celý proces snadněji. Tyto háčky nyní naleznete v nabídce doplňků pro chovatele.

Klíště obecné patří mezi nejznámější druh cizopasníků, kteří napadají lidi i zvířata. Nejčastěji Klíště obecné napadá psy a kočky, neboť právě tato zvířata se poměrně často pohybují v nízkých travnatých porostech. Základní princip odstranění klíštěte je u zvířat velmi podobný odstraňování klíštěte u lidí.

Je však třeba jistá vyšší dávka zručnosti a rychlosti, neboť zvířátko nám zpravidla  dlouhodobě v jedné poloze nevydrží. Pro co nejrychlejší a správné odstranění klíštěte jsme pro Vás připravili speciální plastové háčky dvou velikostí. Nikdy nezapomínejte na to, že je důležité při vytahování klíštěte ničím jej nekapat, a to ani mýdlem či olejem či lihem.

Po odstranění parazita místo přichycení a jeho okolí důkladně očistěte desinfekčním roztokem a nezapomeňte si omýt ruce, neboť, je-li klíště infikované, tato infekce se může přenášet i pouhým dotykem.

Nikdy klíště nemačkejte, infikovaná krev  parazita se v podobě mikrokapének může dostat do Vašich očí, uší, úst či nosu.

Věříme, že Vám naše speciální plastové háčky přijdou vhod.

Pořadí: 
-20