MVDr. Boris Seman Brno

Informace

Veterinární ordinace MVDr. Boris Seman Brno Líšeň Vinohrady pro Vás na Pálavském náměstí 3A v Brně na Vinohradech od roku 2014 a od tohoto roku mám tu čest se starat o zdraví Vašich zvířátek. V útulné čekárně na Vás, Vaše zvířecí kamarády a zejména děti čeká několik exotických obyvatel, mezi které patří chameleonek Eliška, šnečci Kamil, OIin, Ruda, Franta a Břeťa, Ája - gekonek noční, nebo akvárium s "kouzelným" hradem. V zimních měsících se u nás ohřejete, v létě ochladíte, a to třeba i studánkou s pitnou vodou.

Parkování můžete využít přímo před ordinací zcela zdarma a nebo máte možnost zaparkovat vůz na jednom z nedalekých přilehlých parkovišť. Přijedete-li k nám MHD, trolejbusem č. 25 nebo č 26. Zastávka MHD Pálavské náměstí se nachází přímo necelých 20 m od vchodu do ordinace. Vaši přátelé nebo děti mohou strávit příjemné chvíle v odpočinkových a herních zónách Pálavského náměstí nebo se občerstvit v restauračních zařízeních v těsné blízkosti ordinace. 

Specializujeme se na veterinární lékařství malých a středních zvířat, tedy zejména psů, koček, fretek, potkanů, čínských prasátek, křečků, myší, ptáků včetně exotů či plazů apod. Vyjma příjemného prostředí a moderního vybavení a osobního i online poradenství je pro nás samozřejmá nonstop veterinární pohotovost 7 dní v týdnu na mobilním telefonu včetně státních svátků.

Po předchozí telefonické dohodě Vás mohu navštívit i u Vás doma.

Provádíme úkony v oblasti veterinární dermatologie, veterinární interní medicíny, veterinární chirurgie měkkých tkání, věnujeme se veterinární gynekologii a porodnictví  a veterinární preventivní medicíně.

Rád Vám pomohu kdykoliv. Zdraví každého živého tvora je pro nás vždy a jen na prvním místě.