FOTOGALERIE VETERINÁRNÍ ORDINACE S NONSTOP POHOTOVOSTÍ BRNO MVDR. BORIS SEMAN

VYBÍRÁME PRO VÁS FOTOGRAFIE VYBAVENÍ VETERINÁRNÍ ORDINACE A NĚKTERÝCH NAŠICH PACIENTŮ

Vybrali jsme pro Vás fotografie některých našich pacientů a vybavení naší veterinární ordinace s NONSTOP pohotovostí pro Brno - Vinohrady a Brno - Líšeň.

Pacienti veterinární ordinace Brno - Vinohrady & Líšeň s NONSTOP pohotovostí MVDr. Boris Seman

Vybrané fotografie Vašich zvířecích miláčků ošetřených v naší veterinární ambulanci s NONSTOP POHOTOVOSTÍ pro Brno Vinohrady a Líšeň. Chybí Vám zde Vaše zvířátko ? Pokud jste chovatelem a byli jste v naší veterinární ordinaci ošetřeni, kdykoliv nám zašlete na email veterina-seman(zavináč)email.cz fotografii Vašeho mazlíčka a nebo se k nám po předchozí domluvě přijďte vyfotit : Pamlsek či drobný dárek od pana doktora Vás jistě nemine. Těšíme se na Vás v průběhu ordinačních hodin a nebo využijte kontaktního formuláře či telefonního čísla 777 478 007 : Rádi Vám poradíme při chovu či vyřešíme k Vaší spokojenosti zdravotní stav Vašeho zvířátka.

Vybavení veterinární ordinace

Vybavení naší veterinární ordinace pro Brno Vinohrady a Líšeň stále doplňujeme o nové nástroje, přístroje a pomůcky, které veterinární lékař pro úspěšnou léčbu a zejména vyléčení Vašich zvířecích mazlíčků potřebuje. Snažíme se, abyste se Vy i Vaši zvířecí přátelé u nás cítili co nejlépe : v prostorné, útulné čekárně veterinární ordinace si před vyšetřením či veterinárním zákrokem odpočinete. V letních i zimních měsících se můžete osvěžit a Vy i Vaše děti se mohou potěšit pohledem na některé z jejích roztomilých obyvatel. Čeká na Vás chameleonek Eliška, gekonek Ája, akvárium s tajemným hradem nebo šnečci Ruda, Franta, Kamil, Olin a Břeťa.

Samozřejmostí vybavení veterinární ambulance pro Brno Líšeň a Vinohrady s NONSTOP pohotovostí jsou mimo jiné vyhřívané dečky pro Vaše miláčky pro podložení po provedeném lékařském zákroku, speciální ultrazvukový přístroj na čištění chrupu, veterinární pulzní oxymetr, speciální injekční pumpa pro dávkování léčiv či USG se sondou s přepínacími frekvencemi. Plně klimatizovaná vyšetřovací místnost a místnost operační jsou stavebně odděleny. Vždy pro Vás máme připraveny rovněž doplňkové preparáty a léčiva pro zvířata. Pro Vaše pohodlí jsme vybaveni rovněž online platebním terminálem. 

VYBÍRÁME PRO VÁS FOTOGRAFIE NEJČASTĚJŠÍCH ZÁKROKŮ VAŠEHO VETERINÁRNÍHO LÉKAŘE

Připravili jsme pro Vás fotografie některých veterinárních zákroků pořízené samozřejmě vždy se svolením chovatele nemocného zvířátka. Prostřednictvím tohoto obrazového materiálu se můžete seznámit s některými onemocněními, postupem léčby a výsledným efektem úspěšné léčby, tedy uzdravením Vašeho miláčka.  

Gynekologické veterinární zákroky, kastrace a sterilizace

V průběhu praxe se veterinární lékař setkává se standardními zákroky, mezi které patří zejména kastrace koček a psů, sterilizace či urologické a gynekologické veterinární zákroky. V naší veterinární ordinaci pro Brno Líšeň a Brno Vinohrady provádíme kastrace fen a chirurgické řešení pyometry fen, provádíme složité chirurgické gynekologické a urologické zákroky; samozřejmostí je diagnostické vyšetření pohlavního aparátu zvířete pomocí sonografu. Provádíme základní gynekologická a urologická vyšetření, odběry stěrů k laboratornímu vyšetření, kastraci koček, kocourů, psů a fen, léčíme zánětlivá onemocnění pohlavních orgánů, ošetřujeme pseudograviditu fen. V rámci porodnictví asistujeme u normálního, fyziologického porodu, vedeme komplikované porody, léčíme případné porodní a poporodní komplikace nebo provedeme v případě nutnosti císařský řez. 

Ostatní veterinární chirurgické zákroky

Mezi časté veterinární zákroky každého veterinárního lékaře patří odstranění různých druhů tumorů. Příčina vzniku tumorů u zvířat není příliš známa, a tak jen včasné odhalení a následná terapie pod vedením veterinárního lékaře je tou nejlepší cestou ošetření tumoru malých zvířat. Nepodceňujte tedy příznaky existence tumoru u Vašeho zvířecího miláčka, mezi které patří především abnormální zvětšení tkáně nebo zduření, nehojící se vředy, úbytek váhy, výtok či krvácení z jakéhokoliv tělesného otvoru zvířete, obtížný příjem potravy, ztráta vitality, ztuhlost či kulhání, zvýšená dušnost nebo obtížné vyprazdňování a bez prodlení navštivte naši veterinární ordinaci.

Stomatologické zákroky veterinárního lékaře v ordinaci pro Brno Vinohrady a Brno Líšeň

Stomatologické zákroky patří mezi jedny z nejčastějších úkonů veterinárního lékaře. Jedná se zejména o běžné vytrhnutí ( extrakci ) mléčných zubů, nebo mechanické či ultrazvukové čištění chrupu zvířat, rovněž však léčíme i patologické změny v dutině ústní a navrhujeme optimální léčbu těchto procesů. Zdravotní stav tkání ústní dutiny u zvířat patří mezi nejdůležitější, avšak často opomíjenou součást péče o celkové zdraví Vašeho miláčka. Onemocnění dásní a zubů spolu velmi často úzce souvisí podobně, jako tomu je v lidské medicíně. Zanedbaný zdravotní stav ústní dutiny a chrupu zvířete se pak může velmi negativně projevit na dalších orgánech, zejména na zažívacím traktu. V případě podezření vzniku zánětu dásní, abscesu, pokud pozorujete zvýšený zápach z tlamičky, nebo má Vaše zvířátko byť sebemenší problém související s příjmem potravy, navštivte pro konzultaci naši veterinární ordinaci s NONSTOP pohotovostí pro Brno Vinohrady a Líšeň.

Veterinární pohotovost nonstop Brno - vybrané případy z veterinární pohotovosti

Mezi samozřejmé služby naší veterinární ordinace je NONSTOP veterinární pohotovost pro Brno a okolí. V rámci veterinární pohotovosti se lékař velmi často setkává zejména s tržnými či řeznými ranami, s pokousáním se zvířat navzájem, odkousnutými ušními boltci či závažnými zlomeninami a zhmožděninami. Ať již se na nás obrátíte s jakýmkoliv zdravotním problémem Vašeho zvířátka, kdykoliv Vám poskytneme profesionální odbornou lékařskou pomoc.