TÝM VETERINÁRNÍ AMBULANCE A VETERINÁRNÍ POHOTOVOSTI BRNO VINOHRADY

MVDr. Boris Seman s pacientemDobrý den, vítejte webových stránkách veterinární ordinace s NONSTOP POHOTOVOSTí Brno Líšeň Vinohrady www.veterina-seman.cz.

 Jmenuji se MVDr. Boris Seman a jsem zde pro Vás a Vaše zvířecí miláčky ve veterinární ambulanci v Brně na Vinohradech, na Pálavském náměstí 3a. Dovolte mi úvodem několik slov o sobě : Narodil v jsem se do rodiny, která se již po několik generací věnuje péči o zvířata. Můj otec, uznávaný veterinární lékař dlouhodobě se věnující veterinárnímu lékařství v oblasti chovu koní, převzal po mém dědovi rodinnou chovatelskou stanici psů s názvem "Zo Sengetova", založenou již v roce 1968. Má matka, vystudovaná zootechnička, pracovala na farmě chovu výkrmových brojlerů. Na dvoře jsme měli smečku psů, nějaké králíky a také hejno slepic - v genech se mi tedy láska ke zvířatům zahnízdila již od raného mládí ;)

Tato příznivá rodinná konstelace přirozeně formovala moji osobnost, a tak v době, kdy se lidé rozhodují o svém budoucím povolání, byla pro mne volba jasná : Láska a péče o zvířata se mi staly souzené, a tak jsem se vydal na dráhu veterinárního lékaře po vzoru svých předků.

 V roce 2007 jsem ukončil "Univerzitu veterinárneho lekárstva a farmácie" v Košicích. 

Ihned po promoci jsem nastoupil do zaměstnání na bratislavskou kliniku Vetline, později jsem přešel na veterinární kliniku Áčko-vet na obou těchto klinikách jsem pracoval jako samostatný veterinární lékař, veterinář, kdy jsem vykonával veterinární internistické, diagnostické, terapeutické a také veterinární chirurgické zákroky na psech, kočkách, domácích hlodavcích i exotických domácích miláčcích.

Spolu s praxí na veterinární ambulanci jako veterinář, jsem vykonával praxi veterinárního lékaře ve velkochovech brojlerových kuřat.

V současné době úročím zkušenosti z dosavadní praxe samostatného veterinárního lékaře pro zdraví Vašich domácích mazlíčků. Těším se na Vaši návštěvu ve veterinární ambulanci v Brně na Vinohradech, kde jsem pro Vás a zejména pro Vaše zvířecí přátele připraven poskytovat odbornou profesionální veterinární péči každý den včetně sobot a nedělí. 

V případě akutních zdravotních stavů Vaši zvířátek jsem připraven poskytnout NON STOP veterinární pohotovostní ošetření a doporučit Vám nejvhodnější kroky, které lze v dané situaci podniknout. Bude mi potěšením, pokud nás budete sledovat na Facebooku, kde pravidelně zveřejňujeme novinky, slevy, akce a zajímavosti z dění naší veterinární ambulance. 

.

Veterinární ambulance Brno Vinohrady Brno Líšeň s 24/7 pohotovostí - MVDr. Boris Seman : Nejlepší přítel Vašeho nejlepšího přítele

.