VYBÍRÁME PRO VÁS FOTOGRAFIE VYBAVENÍ VETERINÁRNÍ ORDINACE A NĚKTERÝCH NAŠICH PACIENTŮ

Vybrali jsme pro Vás fotografie některých našich pacientů a vybavení naší veterinární ordinace s NONSTOP pohotovostí pro Brno - Vinohrady a Brno - Líšeň.

Pacienti veterinární ordinace Brno - Vinohrady & Líšeň s NONSTOP pohotovostí MVDr. Boris Seman

Vybrané fotografie Vašich zvířecích miláčků ošetřených v naší veterinární ambulanci s NONSTOP POHOTOVOSTÍ pro Brno Vinohrady a Líšeň. Chybí Vám zde Vaše zvířátko ? Pokud jste chovatelem a byli jste v naší veterinární ordinaci ošetřeni, kdykoliv nám zašlete na email veterina-seman(zavináč)email.cz fotografii Vašeho mazlíčka a nebo se k nám po předchozí domluvě přijďte vyfotit : Pamlsek či drobný dárek od pana doktora Vás jistě nemine. Těšíme se na Vás v průběhu ordinačních hodin a nebo využijte kontaktního formuláře či telefonního čísla 777 478 007 : Rádi Vám poradíme při chovu či vyřešíme k Vaší spokojenosti zdravotní stav Vašeho zvířátka.

Vybavení veterinární ordinace

Vybavení naší veterinární ordinace pro Brno Vinohrady a Líšeň stále doplňujeme o nové nástroje, přístroje a pomůcky, které veterinární lékař pro úspěšnou léčbu a zejména vyléčení Vašich zvířecích mazlíčků potřebuje. Snažíme se, abyste se Vy i Vaši zvířecí přátelé u nás cítili co nejlépe : v prostorné, útulné čekárně veterinární ordinace si před vyšetřením či veterinárním zákrokem odpočinete. V letních i zimních měsících se můžete osvěžit a Vy i Vaše děti se mohou potěšit pohledem na některé z jejích roztomilých obyvatel. Čeká na Vás chameleonek Eliška, gekonek Ája, akvárium s tajemným hradem nebo šnečci Ruda, Franta, Kamil, Olin a Břeťa.

Samozřejmostí vybavení veterinární ambulance pro Brno Líšeň a Vinohrady s NONSTOP pohotovostí jsou mimo jiné vyhřívané dečky pro Vaše miláčky pro podložení po provedeném lékařském zákroku, speciální ultrazvukový přístroj na čištění chrupu, veterinární pulzní oxymetr, speciální injekční pumpa pro dávkování léčiv či USG se sondou s přepínacími frekvencemi. Plně klimatizovaná vyšetřovací místnost a místnost operační jsou stavebně odděleny. Vždy pro Vás máme připraveny rovněž doplňkové preparáty a léčiva pro zvířata. Pro Vaše pohodlí jsme vybaveni rovněž online platebním terminálem.